Uchwyty specjalistyczne - transport elementów betonowych

Do przenoszenia kręgów betonowych

small logo
Uwaga: Oferujemy również inne uchwyty do kręgów betonowych nie umieszczone na stronach katalogowych. Klikając na ten link możecie zobaczyć przykładowe ZDJĘCIA. Szczegółowe dane dostępne na telefon.

rysunek chwytaka do kręgów betonowych TYP UBX

TYP: UBX

Uchwyt UBX przeznaczony jest do podnoszenia i transportu pionowego kręgów betonowych w ich osi. Zapewnia bezpieczny, samoczynny zacisk kręgu podczas jego podnoszenia. Prosty w użyciu podczas wszelkich prac związanych z przemieszczaniem kręgu.
Komplet stanowią trzy uchwyty współpracujące z zawiesiem łańcuchowym.
Udźwig podany jest dla 1 szt.
WYMIARY ; ZDJĘCIA

rysunek chwytaka do kręgu betonowego TYP UB


TYP: UB

Uchwyt UB przeznaczony jest do podnoszenia i transportu pionowego kręgów betonowych. Zapewnia samoczynny zacisk dostosowany do obciążenia. Zastosowanie takie same jak uchwytu UBX do prac budowlanych, montażu studzienek jak również rozładunku i załadunku.
Komplet stanowią trzy uchwyty, które współpracują z zawiesiem linowym lub łańcuchowym.
Udźwig podany jest dla 1 sztuki.
WYMIARY ; ZDJĘCIE

rysunek automatycznego chwytaka do kręgów betonowych TYP UBX-A3

TYP: UBXA3

Uchwyt automatyczny UBXA3 przeznaczony jest do podnoszenia i transportu pionowego kręgów betonowych. Zapewnia maszynową obsługę, bezpieczny samoczynny chwyt i zwolnienie chwytu kręgu podczas jego przenoszenia. Prosty w użyciu i obsłudze przez jedną osobę obsługującą maszynę, operatora wszelkich prac związanych z przemieszczaniem kręgu.
WYMIARY ; ZDJĘCIA

FIRMA | MAPA SERWISU | KONTAKT | ©2003 CONNECTOR Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Żadna część tych stron: grafika, opisy i inne nie może być kopiowana i rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub inny), włącznie z fotokopiowaniem, nagrywaniem na nośniki magnetyczne, umieszczaniem w Internecie lub przy użyciu innych mediów bez zgody,