Uchwyty specjalistyczne: zawiesia belkowe - trawersy

Oferta trawers

small logo

Belki trawersowe znajdują zastosowanie do podnoszenia i transportu elementów długich i o dużym ciężarze. W szczególności wszędzie tam gdzie podczas transportu element wymaga kilku punktów podwieszenia. Trawersy wykonywane są w różnych wersjach, między innymi: przestawne z możliwością regulacji rozstawu i nieprzestawne bez możliwości regulacji rozstawu oraz różne wersje specjalistyczne.

Prosimy o pobranie katalogu TRAWERS.

Wykonujemy również różne kombinacje trawers jak trawersy typu H, do kontenerów, trawersy specjalistyczne, ramowe i inne nietypowe rozwiązania na Państwa zamówienie.
Klikając na ten link możecie zobaczyć przykładowe zdjęcia. Szczegółowe dane dostępne na telefon.

rysunek trawersy o stałych punktach podwieszania typu TS TYP: TS

Trawersa o stałych punktach podwieszania. Punkty w postaci szakli lub haków służą do podwieszania wszelkiego rodzaju zawiesi. Przykłady różnych wykonanań takich trawers są prezentowane na zdjęciach.
WYMIARY ; ZDJĘCIA

rysunek trawersy przestawnej typu TU


TYP: TU

Trawersa o przestawnych punktach podwieszenia, które można zakończyć hakami lub szaklami do zaczepiania zawiesi cięgnowych linowych, łańcuchowych lub pasowych.
WYMIARY ; ZDJĘCIA

rys. trawersa krzyżakowa do BIG-BAG typu TBBTYP: TBB

Trawersa do transportu pojemników BIG-BAG. Wykonywana również w wersji wyposażonej w haki (patrz zdjęcia).
WYMIARY ; ZDJĘCIA

FIRMA | MAPA SERWISU | KONTAKT | ©2003 CONNECTOR Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Żadna część tych stron: grafika, opisy i inne nie może być kopiowana i rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub inny), włącznie z fotokopiowaniem, nagrywaniem na nośniki magnetyczne, umieszczaniem w Internecie lub przy użyciu innych mediów bez zgody,