Uchwyty specjalistyczne - wyposażenie wózka widłowego

Do wózków widłowych

small logo

Do wózka widłowego można zastosować prawie każdy uchwyt poprzez podwieszenie go do wideł za pośrednictwem uchwytu widłowego bądź trawersy. Wiele uchwytów jest prezentowanych na innych stronach, jak np uchwyty do transportu beczek mocowane na widłach.

rys. trawersa przestawna do wózka widłowego typu TW

TYP: TW

Trawersa przeznaczona jest do współpracy z wózkiem widłowym.
Przestawny wysięgnik powoduje, że jest ona bardzo przydatna we wszelkich pracach przeładunkowych.
WYMIAR ; ZDJĘCIA

rysunek uchwytu do wózka widłowego typu UW


TYP: UW

Uchwyt przeznaczony jest do współpracy z wózkiem widłowym każdego rodzaju. Wyposażony jest w hak obrotowy zamontowany w środku trawersy. Śruby blokujące powodują, że montaż jest szybki i prosty.
WYMIARY ; ZDJĘCIE

rys. uchwyt do wózka widłowego typu UWw

TYP: UWW

Uchwyt widłowy wyposażony jest w hak obrotowy, co umożliwia mu podnoszenie różnych ciężarów. Stanowi on przydatne wyposażenie wózków widłowych.
WYMIARY ; ZDJĘCIE

rysnek trawersy do wózka widłowego TYP TWU


TYP: TWU

Trawersa o dwóch zmiennych punktach podwieszania wyposażonych w hak obrotowy. Szczególnie przydatna podczas wymiany akumulatorów w  wózku widłowym. Jej małe gabaryty ułatwiają podnoszenie przy ograniczonej przestrzeni. Zmiene punkty ułatwiaja podwieszanie akumulatora minimalizując możliwość jego uszkodzenia.
ZDJĘCIE

rysnek belki trawersowej do wózka widłowego

Belki trawersowe

Trawersy o podanym przez zamawiającego udźwigu i rozstawie z mocowaniem do wózków widłowych. Punkty podwieszania mogą być zmienne jak i stałe. Wymiary i obliczania wytrzymałościowe wykonywane indywidualnie według obowiązujących norm.
ZDJĘCIA

Astro-Super wzmocniony łancuch do wózków widłowych

Łańcuchy śniegowe

Specjalne łańcuchy śniegowe, które umożliwiają poruszanie się wózka widłowego po oblodzonym podłożu. Takie wyposażenie wózków widłowych umożliwia bezpieczną prace w zimowych warunkach.
WYMIARY

FIRMA | MAPA SERWISU | KONTAKT | ©2003 CONNECTOR Wszystkie Prawa Zastrzeżone

Żadna część tych stron: grafika, opisy i inne nie może być kopiowana i rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub inny), włącznie z fotokopiowaniem, nagrywaniem na nośniki magnetyczne, umieszczaniem w Internecie lub przy użyciu innych mediów bez zgody,